Zabiegi
na twarz

Studio urody

OXYBRAZJA to nowa propozycja na rynku kosmetycznym. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka. Jest łagodniejszy i przyjemniejszy od mikrodermabrazji. Skóra jest bombardowana sprężonym tlenem z rozdrobnionymi kropelkami soli fizjologicznej, która rozprasza się na powierzchni skóry i powoduje tarcie, ale nie podrażnia jej. Oxybrazja to zabieg "na zimno" i "na mokro", dlatego poleca się go również osobom o skórze naczynkowej i szczegolnie wrażliwej.

Mikrodermabrazja diamentowa jest rodzajem peelingu mechanicznego. Urządzenie wykorzystuje specjalne głowice, których końcówki pokryte sa kryształkami naturalnego diamentu. Mikrodermabrazja polega na bezinwazyjnym, mechanicznym ścieraniu wyłącznie warstwy rogowej naskórka. Zmniejsza suchość skóry, utrzymuje gładką jej powierzchnię. Ogromną zaletą metody mikrodermabrazji diamentowej jest to, iż nie wymaga ona rezygnacji z normalnego, codziennego trybu życia i wyłączenia z pracy zawodowej.

Microblading - Jest to makijaż permanentny polegający na wprowadzeniu pigmentu za pomocą mikroostrza do warstwy kolczystej naskórka. Makijaż ten jest bardzo dokładny i stwarza wrazenie naturalnie gęstej brwi. Metoda piórkowa polega na dorysowaniu pojedynczych włosków na pow. skóry

Czesto zwany w skrócie kawitacją, to zabieg oczyszczający skórę wykonywany w salonie kosmetycznym. Złuszcza skórę i wchodzi głębiej niz peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie. jest zabiegiem uniwersalnym dla kazdego typu cery bez względu na wiek. Peeling usuwa z naskórka martwe komórki dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie bakterii.

Podobnie jak inne alfa-hydroksykwasy, stosuje sie na skóre, by wyrównac jej koloryt oraz pobudzic regenerację. Zabieg złuszczania skóry kwasem migdałowym sprawia,że cera jest jaśniejsza, bardziej napieta, gładsza i lepiej nawilżona, ma zwężone pory. W przypadku cery trądzikowej zmniejsza łojotok. Kwas migdalowy działa silniej niz glikolowy, ma jednak większe cząsteczki i wolniej wnika w skórę, co sprawia, że nie powoduje zaczerwnienienia ani podraznien. Zabiegi na twarz nawilżające, regenerujące liftingujące i oczyszczające w oparciu o doskonale kosmetyki firm ELLA BACHE I MATIS

Mezoterapia to zabieg z zakresu kosmetologii estetycznej, który polega na podaniu specjalistycznych sterylnych preparatów w głąb skóry przy użyciu cienkich igieł.

Już po pierwszych zabiegach mezoterapii igłowej zauważyć można odżywienie skóry, poprawę nawilżenia czy nawet efekt jej zliftingowania. Efekt finalny uzależniony jest bezpośrednio od składu preparatów użytych do zabiegu.