Makijaż
trwały

Studio urody Gorzów

Kształt o jakim marzyłaś

Idealny kształt i układ brwi to rzadkość. Często brwi rosną nieregularnie a ich regulowanie i farbowanie daje krótkotrwały efekt. W łuku brwiowym często zdarzają się przerwy. W takich przypadkach Conture Make-up jest po prostu niezastąpiony. Brwi obrysowuje się przy użyciu kredki o indywidualnie dobranym kolorze. Po uzgodnieniu obrysu wprowadza się pigment za pomocą urządzenia Long Time Liner. Dzięki precyzyjnemu pigmentowaniu tą uznaną na świecie metodą uzyskujemy nadzwyczaj naturalny efekt.

  • metoda cienia
  • metoda włosków
  • metoda microblading (piókrko)

Zawsze wyraziste spojrzenie

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyślec i posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy łóżku.

Idealny kształt i piękny kolor na stałe

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania mekijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.